Головна Life style Яка роль манної крупи в котлетному фарші: кулінарні поради

Яка роль манної крупи в котлетному фарші: кулінарні поради

by Max

Котлети, на перший погляд, є простою стравою, а по факту мають стільки кулінарних нюансів, що голова йде обертом. То вони виходять сухими, то вони розвалюються — постійно над чимось потрібно працювати.

До котлетного фаршу іноді додають манну крупу. Так роблять не всі, але в кулінарній практиці така рекомендація є. Пропонуємо вам дізнатися про роль крупи в фарші детальніше.

Подробиці

Манна крупа при взаємодії з вологим фаршем набухає. Завдяки цьому він набуває кращої консистенції та текстури. Вона стає однорідною.

Роль манки полягає також в тому, що вона утримує вологу. Саме тому такі котлети ніколи не будуть сухими на смак. Манна крупа вбирає вологу, а вийти та випаруватися їй не дає. В цьому без сумнівів великий плюс.

Є ще один важливий момент, про який потрібно пам’ятати. В процесі приготування можете не переживати за цілісність котлет. З манною крупою вони точно не будуть розвалюватися.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.