Головна Новини Шестеро важкоатлетів із Хмельниччини стали призерами чемпіонату України

Шестеро важкоатлетів із Хмельниччини стали призерами чемпіонату України

by Max

Серед них – троє стали чемпіонами.

У Луцьку пройшов чемпіонат України з важкої атлетики, участь в якому взяли і представники нашої області. Ба більше, здобули нагороди різного гатунку.

У змаганнях серед жінок (у вазі 59 кілограмів) чемпіонкою України стала хмельничанка Надія Шпілька, які в поштовху вдалося підняти 91 кілограм, а у ривку – 110.

Серед чоловіків також є чемпіони! У ваговій категорії 96 кілограмів та 102 кілгорами тріумфували Андрій Божук ка та Богдан Бурячек відповідно. А в змаганнях у вазі 73 кілограми Давид Кучер із Волочиська став срібним призером. Ще двоє спортсменів із Хмельниччини – Олександр Рудь та Дмитро Курдибаха стали володарями бронзових медалей у вагових категоріях 89 та 109 кілограмів відповідно.

У загальнокомандному заліку жіноча збірна Хмельниччини посіла 10 місце, а ось чоловіча збірна – перша!