Головна Про портал

Про портал

by Max

Хмельницький Онлайн – інформаційне видання Хмельницької області. Основна спеціалізація видання – регіональні суспільно-політичні новини, національна і регіональна політична аналітика, журналістські розслідування, інтерв’ю з керівництвом області і мерами міст, авторські репортажі та мультимедійні лонгріди, присвячені знаковим подіям в області. Всі матеріали на сайті публікуються українською мовою.

Інтернет видання “Хмельницький Онлайн” є веб-сайтом спеціального випуску газети “Рідний Хмельницький” (друковане видання “Рідний”, Свідоцтво про державну реєстрацію Серія КВ № 18461-7261Р).

Наша редакція

Ми – команда професіоналів з багаторічним досвідом в журналістиці та новинах. Наша місія – допомогти жителям Хмельницької області залишатись в курсі останніх подій та тенденцій в регіоні.

Ми ретельно відбираємо новини та висвітлюємо найважливіші події, які стосуються жителів Хмельницької області. Ми зосереджені на якості та точності інформації, щоб наші читачі могли отримати об’єктивну картину подій.

Наші журналісти пишуть про все – від новин політики, економіки та культури до спорту, технологій та розваг. Ми також звертаємо увагу на проблеми та виклики, з якими стикаються наші співвітчизники, та допомагаємо висвітлювати їх.

Наша мета – зробити нашу громаду більш обізнаною та залученою до життя регіону. Ми віримо, що доступ до якісної та об’єктивної інформації є ключем до успіху кожної громади.

Дякуємо, що відвідали наш сайт, і ми сподіваємося, що ви будете з нами, щоб залишатись в курсі останніх новин Хмельницької області!

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.