Головна Новини Війна забрала життя Вадима Кременецького з Новоушиччини

Війна забрала життя Вадима Кременецького з Новоушиччини

by Max

Герой загинув 6 січня на Сумщині.

В селі Перемога Шосткинського району Сумської області 6 січня загинув український захисник Вадим Кременецький. Про це інформує Новоушицька територіальна громада на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Новоушиччина і вся Україна сумує з приводу трагічної загибелі свого Героя – Кременецького Вадима Володимировича. Він народився 27 лютого 1992 року в Дунаївцях.Навчався в Дунаєвецькій школі 4, Хмельницькій загальноосвітній школі 25. Потім проживав у селі Антонівка», – йдеться у дописі.

Також повідомляється, що Вадима Кременецького у 2010 році призвали на військову строкову службу в місто Київ. Після закінчення служби працював у ТОВ «АГРОБІЗНЕС». У 2018 році захищав територіальну цілісність на сході України. Боронити країну він пішов й після повномасштабного вторгнення росії.

За інформацією Новоушицької громади, церемонія поховання Вадима Кременецького відбудеться 13 січня о 10 годині в селі Антонівка.

Співчуваємо рідним і близьким полеглого захисника України.

Нагадаємо, що на війні загинув Олександр Лазоренко з Новоушиччини

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.