Головна Новини Комендантська година на Великдень на Хмельниччині буде коротшою

Комендантська година на Великдень на Хмельниччині буде коротшою

by Max

Втретє українці святкуватимуть Великдень в умовах воєнного стану.

Цієї неділі, 5 травня, християни відзначатимуть Воскресіння Христове. Традиційно, у Великодню ніч в храмах відбуваються богослужіння та освячення великодніх кошиків. Разом з тим наразі в області у нічний час через воєнний стан запроваджена комендантська година, під час якої забороняється перебувати у громадських місцях. Утім, цього річ великодньої ночі на Хмельниччині тривалість комендантської години вирішили дещо скоротити. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької обласної військової адміністрації. Відповідний наказ підписав перший заступник голови Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Відтак, у великодню ніч, 5 травня, комендантська година триватиме з 00:00 до 03:00 ночі. В решту днів вона триватиме як завжди: з 00:00 години до 5:00 ранку.

Розпорядження щодо проведення великодніх богослужінь в умовах воєнного стану видала також Хмельницька Єпархія Православної Церкви України. Наголошується, щоб у храмах пасхальні богослужіння проводити, не порушуючи визначень комендантської години. У випадку, якщо звершення богослужінь припаде в межах комендантської години – забезпечити перебування вірян на парафіяльній території до моменту її закінчення. Також має бути забезпечений доступ до укриття у випадку оголошення повітряної тривоги.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.