Головна Life style Лікарі назвали популярний продукт українців, який є головним ворогом холестерину

Лікарі назвали популярний продукт українців, який є головним ворогом холестерину

by Max

Холестерин є будівельним матеріалом для клітин організму. Крім того, саме він підтримує якісну роботу ЦНС, інформує KURAZH.

Важливу роль відіграє якість холестерину. При неправильному харчуванні холестерин може нести в собі негативні властивості, оскільки перетворюється на “поганий”.

При цьому знизити рівень “поганого” холестерину можливо не тільки за допомогою ліків, а й додавши в раціон деякі продукти.

Лікарі-нутриціологи перерахували низку овочів, вживання яких знижує рівень холестерину. Серед них вони особливо виділили капусту. Овоч є багатим джерелом клітковини, за рахунок якої знижується рівень “поганого” холестерину.

Найкорисніша капуста — це квашена. Квашення капусти можна порівняти з процесом закваски кисломолочних продуктів, проте замість цукру в ній міститься молочна кислота.

За рахунок неї краще засвоюються харчові речовини. Вживаючи квашену капусту, ви убезпечите свої судини та зменшите ризик виникнення інфаркту.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.