Головна Новини Війна забрала життя військовослужбовця з Нетішина

Війна забрала життя військовослужбовця з Нетішина

by Max
Війна забрала життя військовослужбовця з Нетішина

Молодший лейтенант Олексій Шевчук отримав поранення 14 серпня внаслідок атаки ворожого безпілотника.

Від отриманих на війні тяжких поранень перестало битися серце українського захисника з Нетішина. Вчора, 23 серпня, в Запорізькій обласній клінічній лікарні не стало молодшого лейтенанта Олексія Шевчука. Сумну звістку повідомили у Нетішинському виконкомі.

Захисник отримав поранення 14 серпня під час виконання бойового завдання. Внаслідок атаки ворожого дрона Олексій Шевчук отримав тяжкі поранення. Бійця евакували до обласної лікарні в Запоріжжі.

Понад тиждень лікарі боролися за його життя. Але серце захисника не витримало, коли він перебував у штучній комі.

В лавах Збройних сил України Олексій Шевчук був заступником командира роти з морально-психологічного забезпечення роти зв’язку тилового командного пункту.

«Висловлюємо щирі співчуття родині Героя. Вічна пам’ять Воїну-Герою!», – йдеться у повідомленні. Про день та час зустрічі Воїна громаду буде повідомлено додатково.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.