Головна Life style Джон Бон Джові похвалився своїми жінками: деталі

Джон Бон Джові похвалився своїми жінками: деталі

by Max

Рокер Джон Бон Джові, який уже 35 років щасливий у шлюбі зі своїм шкільним коханням Доротеєю Герлі, у спеціальному випуску каналу ABC “Майкл Стрехан і Джон Бон Джові: На півдорозі” зізнався, що в молодості був велелюбним.

Як інформує KURAZH, про це пише abcnews.

“Я зірка рок-н-ролу. Я не святий. Я не кажу, що в моєму житті не було 100 дівчат. Я Джон Бон Джові. Це було дуже добре! Але якщо ви думаєте, що я коли-небудь поставлю під загрозу що-небудь через те, що повірив, що нарцис у мені реальний? Що за дурість? Які надмірності потрібні чоловікові, щоб розпалити цей вогонь? Воно того не варте”, — сказав артист.

За його словами, Доротея, із якою він уперше зустрівся в середній школі Сайревільського військового меморіалу в Нью-Джерсі в 1980 році, а одружився в 1989 році в каплиці Грейсленд у Лас-Вегасі, завжди була терплячою до його роботи й гастрольного графіку. Він дуже цінує її як особистість і намагається багато від чого вберегти.

“Це все чудові кліше рок-зірки. Ідеться про те, щоб ніколи не брехати про те, що ти був святим, але й про те, щоб не бути настільки дурнем, щоб зіпсувати сімейне життя”, — додав Джон.

Секретом свого щасливого шлюбу він називає взаємне захоплення й те, що їм “пощастило вирости разом”.

Через чотири дні після інтерв’ю Доротея була відсутня на показі документального серіалу свого чоловіка “Спасибі, на добраніч: Історія Бон Джові” минулого тижня. Але представник рокера уточнив, що вона не зможе бути присутньою, бо захворіла на COVID.

“Станом на сьогоднішній ранок вона почувається добре й одужала”, — повідомило джерело.

Раніше Джон співав про жаль про свої минулі захоплення в дорозі в треку 1993 року Bed of Roses. Ще 2007 року він говорив, що через свою кар’єру йому доводилося пропускати “безліч днів народження та шкільних вистав”.

“Я граю в одному з найбільших рок-гуртів світу вже 25 років, і я не святий, і я не був святим. Це не означає, що Доротея прийшла в середині фільму та не знала, кого вона отримала”, — наголошував Бон Джові.

Попри свою зайнятість на роботі, він завжди був відданий дружині й дітям.

“Я не дивлюся на гарячу зірочку цього тижня й не думаю про те, щоб заволодіти. У мене немає коханки на стороні або іншої сім’ї на іншому кінці міста. Ти ніколи не прочитаєш цю історію про мене. Я не поважаю весь цей спосіб життя”, — запевняв співак.

За роки шлюбу пара виховала чотирьох дітей: Стефані (30 років), Джессі (28 років), Джейка (21 рік) і Ромео, якому зараз 19.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.