Головна Life style Як розпізнати та впоратися з низьким тиском вдома

Як розпізнати та впоратися з низьким тиском вдома

by Max
Як розпізнати та впоратися з низьким тиском вдома

Показники низького артеріального тиску – менше ніж 100/60 мм рт. ст. – можуть бути результатом природних особливостей організму або сигналізувати про наявність патологічних станів, повідомляє KURAZH.

Експерти зазначають, що зниження тиску може бути викликане різними факторами, такими як положення тіла, прийом певних медикаментів, крововтрата, недостатнє харчування, стресові ситуації, занадто інтенсивне фізичне навантаження або старіння організму.

Люди з низьким тиском можуть відчувати запаморочення, слабкість, нудоту, погіршення зору, швидке дихання, блідість шкіри, пітливість, труднощі з концентрацією, збудження або навіть втому. У критичних випадках може статися наморожування свідомості. Якщо стан стає критичним, слід негайно викликати медичну допомогу.

Такий низький артеріальний тиск може бути результатом багатьох факторів, і важливо звернутися до фахівця для визначення причин і обговорення можливих заходів для поліпшення стану здоров’я.

Якщо самопочуття дозволяє уникнути медичного втручання, можна підвищити тиск власними зусиллями:

  • вживати солону їжу, але не зловживати натрієм;
  • випити кави – ефект короткостроковий, але достатній;
  • дотримуватися водного балансу – зневоднення небезпечне;
  • на регулярній основі харчуватись продуктами з вітаміном B12: яйцями, червоним м’ясом, субпродуктами – вони допомагають, якщо провокатором гіпотонії є анемія.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.