Головна Новини У Кам’янці-Подільському вперше трансплантували серце: як почувається пацієнт

У Кам’янці-Подільському вперше трансплантували серце: як почувається пацієнт

by Max

Операція тривала близько 8 годин.

У Кам’янець-Подільській міській лікарні вперше виконали операцію з пересадки серця. Її кам’янець-подільські фахівці проводили спільно з командою Першого Львівського медичного об’єднання. Про це розповів Суспільному директор Кам’янець-Подільської міської лікарні Борис Сирота.

«У нас був донор, у якого вилучили серце, нирки й печінку. Спільно з фахівцями Першого Львівського медичного об’єднання провели дуже складну й термінову операцію. Її унікальність полягає у тому, що в лікарнях не обласного рівня такі втручання майже не відбуваються. Якщо ж відбуваються, то один раз 10 років», – пояснює він.

За словами директора медичного закладу, орган трансплантували для жителя Львівської області. Операція тривала близько 8 годин. У ній брало участь близько двох десятків спеціалістів – завідувач реанімаційного відділення і хірурги Кам’янець-Подільської міської лікарні асистували львівським колегам.

«Ми повідомили фахівців Першого Львівського медичного об’єднання про те, що є можливість провести пересадку органів. Через те, що серце не було змоги транспортувати, львівські спеціалісти приїхали з великою кількістю свого обладнання до нас», – каже Борис Сирота.

Нині пацієнт перебуває у Львові, за ним спостерігають місцеві кардіохірурги. «За попередньою інформацією, він у задовільному стані», – зазначив директор Кам’янець-Подільської міської лікарні.

Також він додав, що операції з пересадки печінки й нирок, які вилучили у того ж донора, будуть проводити у Львові, адже ці органи можна транспортувати. На базі Кам’янець-Подільської міської лікарні поки немає такого обладнання.

Читайте також: «За найвищими стандартами»: у Хмельницькому відкрили інклюзивний центр реабілітації військових

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.