Головна Політика Міноборони Австралії анонсує пакет допомоги Україні на 100 мільйонів доларів

Міноборони Австралії анонсує пакет допомоги Україні на 100 мільйонів доларів

by Max

Австралія надасть Україні додаткові 100 мільйонів доларів допомоги – про це заявив міністр оборони країни Річард Марлз під час візиту до України, де він зустрічається з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.

Як цитує пресслужба австралійського уряду, до пакету увійдуть:

  • військова допомога на 50 мільйонів, яка буде надана за підтримки оборонної індустрії Австралії; сюди входять 30 мільйонів доларів на закупівлі безпілотників і ще 15 мільйонів на інше пріоритетне обладнання, в тому числі шоломи, надувні жорсткі човни, взуття, протипожежні маски та генератори
  • 50 мільйонів доларів на системи протиповітряної оборони малої дальності
  • постачання високоточних боєприпасів «повітря – земля»

«Австралія залишається відданою підтримці України в тому, щоб завершити цей конфлікт на своїх умовах», – прокоментував міністр оборони Марлз.

Прем’єр-міністр Шмигаль також підтвердив надання допомоги, уточнивши, що 30 мільйонів доларів на безпілотники будуть витрачені в межах «коаліції дронів» для України.

Читайте також: «Ми переможемо» – військовий ветеран зі США, який воює за Україну

Крім того, Австралія передасть Україні боєприпаси класу «повітря-земля».

Він подякував Марлзу за «за глибоку залученість в українські справи, за дієву солідарність, за конкретні речі, які робить Австралія для України».

Як уточнили в Міноборони Австралії, окрім України, напередодні Марлз також відвідав Польщу, де зустрівся з польським колегою Владиславом Косіняком-Камишем. Вони обговорили війну в Україні та її глобальні наслідки, в тому числі «кричуще порушення Росією Статуту ООН».

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.