Головна Life style У шафі чи в холодильнику: експерти розповіли, де потрібно зберігати кетчуп

У шафі чи в холодильнику: експерти розповіли, де потрібно зберігати кетчуп

by Max

Суперечки про те, де потрібно зберігати кетчуп, не вщухають давно. У більшості магазинів кетчуп стоїть на звичайній полиці, тому покупці, орієнтуючись на магазинні умови зберігання та вважаючи їх еталонними, також прибирають продукт до звичайної шафи. Але чи правильно це? Фахівці нарешті поставили крапку в цій вічній суперечці, інформує KURAZH.

Отже, раніше було проведено опитування з приводу зберігання кетчупу британцями. З’ясувалося, що 41% англійців зберігають цей продукт у шафі. Однак представники компанії однозначно заявили, що цей томатний соус необхідно зберігати в холодильнику. Поціновувачі цього продукту були шоковані, а деякі коментатори, які не здивувалися, нагадали, що на етикетці кожного кетчупу чітко прописано, що після розкриття продукт слід зберігати в холодильнику.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.