Головна Новини У Хмельницькому 29 квітня зупинять рух автомобілів і водопостачання на вулиці Шестакова

У Хмельницькому 29 квітня зупинять рух автомобілів і водопостачання на вулиці Шестакова

by Max

Комунальники там проводитимуть аварійно-відновлювальні роботи.

Завтра, 29 квітня, на частині вулиці Шестакова з 10-ї ранку буде припинено рух автотранспорту. Тоді ж там і на частині Паркової зникне централізоване водопостачання. Це буде зумовлено аварійно-відновлювальними роботами, які до 17-ї години має проводити комунальне підприємство «Хмельницьководоканал».

За інформацією пресслужби міськради, рух транспорту буде зупинено з 10-ї до 17-ї години на вулиці Шестакова між вулицями Проскурівського підпілля та Подільською. Водночас буде припинено водопостачання:

  • на вулиці Шестакова між вулицями Проскурівського підпілля та Подільською;
  • на вулиці Парковій між провулком Шестакова та вулицею Парковою, 65.

«Адміністрація «Хмельницькводоканалу» сподівається на розуміння та просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт», — зазначили у пресслужбі Хмельницької міської ради.

Читайте також: Погода на завтра — на Хмельниччині синоптики прогнозують нічні морози у суботу

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.