Головна Life style Кулінари розповіли, як правильно готувати смачну кукурудзяну кашу

Кулінари розповіли, як правильно готувати смачну кукурудзяну кашу

by Max

Хороша кукурудзяна молочна каша — це чудовий та смачний початок дня. Замість яєчні та бутербродів чудовий варіант сніданку. Особливості приготування читайте далі в статті.

Інгредієнти

Для приготування потрібні такі продукти:

  • кукурудзяна крупа — 100 г;
  • вода — 300 мл;
  • молоко — 300 мл;
  • масло;
  • цукор, сіль.

Як приготувати

Крупу ретельно промийте. Доведіть воду до кипіння та всипте її. Не робіть великий вогонь. Крупа повинна варитися на повільному вогні протягом 5 хвилин. Вся вода повинна всотатися крупою.

Коли перший етап готування доведено до логічного завершення, час влити гаряче молоко. Також доведіть кашу до кипіння, а потім продовжуйте варити протягом 20 хвилин. Кришкою накривати не треба.

Каша любить масло. Наприкінці покладіть масло до каші. Також потрібні цукор, сіль. Після виключення каша повинна настоятися протягом 15 хвилин. Смачного!

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.