Редис можна висаджувати у відкритий ґрунт з початку квітня й аж до кінця вересня залежно від обраного сорту, інформує KURAZH.
Навесні перевагу віддають раннім сортам, а влітку — середньостиглим і пізнім, які вирізняються підвищеною смаковою та поживною цінністю.
Підготовка ґрунту перед посівом редиски
Перед посівом грядку слід ретельно розпушити на глибину 20 см. Далі додайте пів відра перегною на 1 м2 ґрунту.
Якщо ґрунт кислий, внесіть доломітове борошно — 0,5 л на 1 м2, а для глинистого піску — одне відро на “квадрат”.
Уникайте використання гною, оскільки його високий вміст може призвести до утворення пустот у коренеплодах. З перегноєм також необхідно бути обережними.
Посів редиски
Виберіть для посіву редиски ділянку, захищену від вітру. На грядці сформуйте борозни глибиною 2-3 см на відстані 10-15 см одна від одної.
Після насіння висаджуйте через кожні 5 см, далі рекомендується мульчувати грядку соломою або іншим рослинним матеріалом для збереження вологи в ґрунті.
Підживлення редиски
Культуру можна підживити дріжджовим розчином. Для цього розведіть 10 г свіжих або 5 г сухих дріжджів у 10 л теплої води і додайте 3 столові ложки цукру. Після двох-трьох годин настоювання поливайте під корінь.
Важливо пам’ятати
Редис потребує помірного зволоження, оскільки вода є основним джерелом живлення для цієї культури. Нестача вологи призведе до того, що коренеплоди стануть гіркими й млявими.