Головна Life style Як кішки знаходять дорогу додому: вбудований компас чи чуття

Як кішки знаходять дорогу додому: вбудований компас чи чуття

by Max

У світі відомо багато випадків, коли коти, що загубилися, поверталися додому через кілька днів і навіть тижнів. Дивовижна здатність домашніх вихованців зацікавила вчених, і вони провели низку експериментів, інформує KURAZH.

Тварин відвозили за кілька кілометрів від будинку, а потім стежили за їхніми діями. Як правило, всі кішки легко знаходили зворотну дорогу.

Подальше вивчення поведінки вихованців розкрило секрет цієї унікальної особливості. Вся річ у тім, що кішка має “вбудований компас” і орієнтується за електромагнітним полем нашої планети.

Саме це почуття допомагає тваринам знаходити свій дім навіть на великій відстані.

Таке ж дослідження собак показало, що у них подібні здібності розвинені набагато гірше, оскільки вони більше прив’язані до людини і занадто домашні.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.