Головна Life style Шлях до здорового схуднення: новий метод активізації обміну речовин

Шлях до здорового схуднення: новий метод активізації обміну речовин

by Max

Як досягти зниження ваги та підтримувати її без застосування дієт і суворих обмежень? Цей метод дійсно існує: варто лише активізувати обмін речовин, сприяючи природному процесу жироспалювання.

Наразі існує багато відомих способів прискорити обмін речовин, від вживання води з лимоном до виконання спеціальних вправ, повідомляє KURAZH.

Однак нещодавно дієтологи поділилися ще одним несподіваним та дуже простим лайфхаком, який також допомагає досягти бажаного результату. Цей метод може бути ефективним навіть для жінок, які переступили позначку п’ятого десятка, і враховуються природні зміни у їхньому організмі, які зазвичай сповільнюють обмін речовин.

Що робити

Вплинути на швидкість метаболізму в такому випадку допоможуть насіння чіа. Щоденне додавання лише кількох столових ложок такого топінгу в ранкову кашу або йогурт швидко повпливають на фігуру. Все завдяки харчовим волокнам, що містяться в насінні, які контролюють почуття голоду, знижують рівень холестерину і усувають запалення в організмі.

Чим корисне чіа

На думку лікарів, багате на вітаміни і мінерали насіння також розганяє обмін речовин, прискорюючи процес спалювання жиру. Корисний продукт знижує резистентність до інсуліну, тим самим підтримуючи здоровий метаболізм.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.