Головна Новини Мешканці Ярмолинеччини провели в останню дорогу захисника Сергія Халаменду

Мешканці Ярмолинеччини провели в останню дорогу захисника Сергія Халаменду

by Max

Військовий загинув 7 лютого на Донеччині.

25 лютого жителі Ярмолинецької громади попрощалися зі своїм земляком – Сергієм Халамендою, котрий загинув поблизу населеного пункту Опитне на Донеччині. Про це повідомила Ярмолинецька тергромада на своїй сторінці у Фейсбуці.

У громаді зазначають, що Сергій Михайлович Халаменда служив майстром-акумуляторником відділення ремонту та зарядки акумуляторних батарей ремонтно-відновлювального батальйону однієї із військових частин ЗСУ. На службу був призваний 6 червня 2022 року.

Згідно з повідомленням, Сергій Халаменда народився 7 січня 1982 року в селі Боднарівка. Навчався у Боднарівській і Шарівській школах. Після закінчення 9 класу пішов працювати.

З Сергієм Халамендою попрощалися на центральному майдані Ярмолинців. Фото: З Фейсбук-сторінки Ярмолинецької тергромади

«Дуже рано померла мати, тому потрібно було давати собі раду. Працював у місцевому сільгосппідприємстві, згодом переїхав у село Савинці, де працював на тваринницькій фермі різноробочим, а також помічником комбайнера… З часом молодий чоловік самотужки навчився виконувати будівельно-ремонтні роботи та влаштувався на роботу у Хмельницькому. Там і знайшов свою долю – Тетяну… У подружжя народився син Олександр, який нині навчається в 9 класі», – йдеться у дописі громади.

Також повідомляють, що до повномасштабного вторгнення російських окупантів на нашу землю, Сергій з родиною мешкав у селі Жилинці. Доглядали власне господарство.

Земляки на колінах зустрічали свого Героя. Фото: З Фейсбук-сторінки Ярмолинецької тергромади

Сергій Халаменда добровільно пішов до війська, щоб стати на захист Батьківщини.

«Після мобілізації проходив навчання, далі фронтові стежини закинули у найважчі ділянки лінії вогню – на Донеччину. «Сергій часто телефонував мені, – розповідає дружина Тетяна. – Попереджав, коли йшов на бойове завдання, а коли повертався – одразу ж дзвонив. Останній раз ми розмовляли 4 лютого. У тій розмові він, ніби випадково, сказав, що найважливіше і найдорожче для нього у житті це я і наш син…», – зазначили у Ярмолинецькій громаді.

Дружина з сином до останнього сподівались почути рідний голос, утім, не судилося…

Сергія Халаменду поховали на сільському кладовищі у Жилинцях.

Вічна пам’ять і вічний спокій Герою… Висловлюємо співчуття рідним і близьким.

Нагадаємо, що на Деражнянщині попрощалися з бійцем Вадимом Шароновим

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.