Головна Life style Чому одружений чоловік переписується з іншими дівчатами: пояснення

Чому одружений чоловік переписується з іншими дівчатами: пояснення

by Max
Чому одружений чоловік переписується з іншими дівчатами: пояснення

Чоловіки, у яких вже є пара, листуються з іншими дівчатами тому, що їм не вистачає чогось у відносинах. При цьому цілі у такого спілкування можуть бути різними.

Про це інформує KURAZH з посиланням на Ukr.Media.

Не виключено, що хлопець тупо шукає собі коханку, і тоді не варто будувати ілюзій на цей рахунок, а може, у нього почалася вікова криза і потрібна допомога.

За словами фахівців, найсумніша історія — коли хлопець листується з іншими дівчатами з метою знайти коханку. Так представники чоловічої статі зазвичай поступають, коли їм не вистачає любові у власних відносинах. Тут досить почитати листування, і все відразу зрозуміло. Але бувають і більш складні ситуації.

Наприклад, іноді чоловікові хочеться просто спілкування, щоб його вислухали і зрозуміли. Таке трапляється, якщо дівчина не особливо налаштована на довгі бесіди зі своїм хлопцем, — доводиться виливати душу комусь ще.

Психологи нагадали, що листування з іншими жінками можуть з’являтися на тлі кризи середнього віку.

Річ у тім, що чоловікам, як і жінкам, важко змиритися з сивиною і старінням. Тому і доводиться доводити, що вони все ще нічого: досить привабливі і користуються попитом у протилежної статі.

Схожа історія — спроби чоловіка самоствердитися і бажання «нових перемог», пояснили психологи. Але тут незрозуміло, чи буде це просто спілкування, або у нього буде продовження.

Експерти нагадали, що часто чоловіки вважають себе полігамними, але в більшості випадків це не полігамність, а недолік виховання. Деякі все життя тільки й роблять, що збирають «трофеї». Так що краще подумати, чи варто пов’язувати з таким товаришем своє життя.

І остання причина листувань — віра в дружбу. Хоч багато хто і говорить, що дружба між чоловіком і жінкою неможлива, є велика кількість зворотних прикладів.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.