Головна Політика Завдяки просуванню ЗСУ: звільнено окуповану територію, яка тривалий час перебувала під впливом іноземних сил – повідомляє британська розвідка

Завдяки просуванню ЗСУ: звільнено окуповану територію, яка тривалий час перебувала під впливом іноземних сил – повідомляє британська розвідка

by Max
Завдяки просуванню ЗСУ: звільнено окуповану територію, яка тривалий час перебувала під впливом іноземних сил – повідомляє британська розвідка

Міноборони Великобританії з посиланням на дані розвідки відзначає, що просування українських військових на сході України дало можливість повернути під контроль частину території, окупованої з 2014 року.

«Українські десантники трохи просунулися на схід від села Красногорівка, неподалік Донецька, що розташоване на старій лінії контролю. Це один із перших випадків після вторгнення Росії у лютому 2022 року, коли українські сили, найімовірніше, відвоювали територію, окуповану Росією з 2014 року»,– йдеться в повідомленні.

Британська сторона каже, що нещодавні численні атаки ЗСУ одночасно у різних місцях Донбасу, напевно, створили наднапругу для «ДНР-івців» та «кадирівців», зосереджених на цій ділянці фронту.

Днями заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що на сході Збройні сили України почали наступ на кількох напрямках одночасно. 26 червня у Міноборони заявили, що українські військові звільнили ще один населений пункт – Рівнопіль. До того повідомлялося про щонайменше вісім сіл, звільнених ЗСУ, у південній Запорізькій області та східній Донецькій області.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.