Головна Life style Як приготувати пишні оладки: кулінарні секрети

Як приготувати пишні оладки: кулінарні секрети

by Max
Як приготувати пишні оладки: кулінарні секрети

Коли оладки пишні, вони такі апетитні. Рука так й тягнеться до ще одного. А щоб оладки вийшли саме такими, вони повинні бути посмажені за правилами. Саме їх не треба ігнорувати. Поговоримо детальніше про важливі моменти.

Подробиці

В магазині зараз можна побачити спеціальні сорти та види борошна. Наприклад, спеціально для приготування млинців чи подібних страв. Проте з класичним борошном нічого не зрівняється. З ним виходять найпишніші оладки, а ще повітряні.

В процесі приготування тіста можна зрозуміти, наскільки воно буде вдалим для оладок. Консистенція повинна бути схожа на жирну сметану. Якщо тісто буде занадто густим чи рідким, оладки будуть погано підійматися.

Після вимішування тіста не треба відразу починати смажити. Воно повинно приблизно 15 хвилин постояти, а вже потім можна переходити до основного процесу. Зверніть увагу, що після відстоювання тісто не перемішують, бо при смаженні воно буде погано підійматися.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.