Головна Новини Ворожі агенти розповсюджують фейкові повідомлення про ураження блоку Хмельницької АЕС та наказ поліції

Ворожі агенти розповсюджують фейкові повідомлення про ураження блоку Хмельницької АЕС та наказ поліції

by Max
Ворожі агенти розповсюджують фейкові повідомлення про ураження блоку Хмельницької АЕС та наказ поліції

У дії чергові спроби ворога посіяти паніку серед українців.

Сьогодні, 22 січня, українці почали отримувати фейкові смс-повідомлення нібито від ДСНС, у яких міститься електронний план евакуації мешканців, оскільки ворожим авіаударом було пошкоджено один з блоків Хмельницької АЕС. Ворожі кібершахраї пропонують перейти за посиланням та завантажити його до себе на пристрій. Державна служба з надзвичайних ситуацій України офіційно повідомила, що не здійснювала розсилку цих повідомлень, а переходити за посиланнями вкрай небезпечно.

«Довіряйте лише перевіреним джерелам і пам’ятайте: вся актуальна інформація завжди розміщується на нашому офіційному сайті та сторінках ДСНС у соціальних мережах», – йдеться у дописі відомства.

Другий фейк стосується Нацполіції України. Ворожі TG-канали поширюють інформацію про те, що співробітникам відомства в умовах «соціальної напруженості» начебто дозволили «використовувати для розгону будь-яких мітингів травматичну зброю, гумові палиці та сльозогінний газ». Про неправдивість цього «наказу» попереджають у Центрі протидії дезінформації у своєму дописі на фейсбук-сторінці. У якості доказу пропагандисти поширюють сфабриковане фото відповідного наказу, який нечебто був підписаний очільником МВС України Ігорем Клименком, проте документ не відповідає дійсності.

Читайте також: Хмельницькі спецпризначенці взяли в полон росіянина

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.