Головна Новини У Хмельницькому виділили 6 мільйонів гривень для господарств, пошкоджених через ворожу атаку

У Хмельницькому виділили 6 мільйонів гривень для господарств, пошкоджених через ворожу атаку

by Max

Гроші спрямують на відбудову будівель, які постраждали від вибухової хвилі.

У Хмельницькій міській раді передбачили гроші, які спрямують на допомогу хмельничанам, житло яких пошкоджене через ворожу атаку 13-го травня. Також виділено гроші, щоб поповнити запаси матеріального резерву на випадок ймовірних майбутніх пошкоджень. Відповідні рішення прийняли вчора, 25 травня, під час засідання виконавчого комітету міської ради. Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин.

За словами очільника громади, на підтримку домогосподарств, що постраждали від попередньої терористичної атаки спрямували з бюджету 6 мільйонів гривень.

Також було виділено 4,7 мільйонів гривень на ремонт навчальних закладів. У тому числі й тих, що постраждали від вибухової хвилі.

Майже 3 мільйони гривень передбачили на поповнення матрезерву, який майже вичерпаний після ліквідації наслідків минулої атаки дронами.

«Ми на 2,9 мільйона поповнимо, оновимо матеріальний резерв. Придбаємо знову все те, що буде потрібне у випадку подібних ситуацій», – зазначив Олександр Симчишин.

Читайте також: Десять діб після обстрілу – у Хмельницькому районі продовжують ліквідовувати наслідки ворожої атаки

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.