Головна Life style Секрети швидкого приготування горохової каші

Секрети швидкого приготування горохової каші

by Max

Більшість читачів скажуть, що для того, щоб горох став м’яким і смачним, його потрібно довго варити або замочувати на ніч. А коли немає для цього часу, що тоді робити? Відкриємо кілька секретів, які вам безперечно допоможуть.

Подробиці

Секрет 1. В каструлю, де вариться горох, кинути дрібку соди. Важливо не переборщити, щоб не з’явився неприємний присмак. Через пів години горох буде м’яким.

Секрет 2. Перед приготуванням горох слід кілька разів промити, доки вода не стане прозорою. Заливати горох треба холодною водою. Коли покипить 20 хв, долити 100 г льодяної води. Через 10 хв ще долити холодну воду.  Періодично доливати таку воду, поки не звариться. В середньому це займає годину часу.

Секрет 3. Горох швидко розвариться, якщо в каструлю під час приготування додати 2-3 ст. л. вершкового масла або стільки ж олії.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.