Головна Новини На війні загинув захисник з Чемеровеччини Володимир Коростильов

На війні загинув захисник з Чемеровеччини Володимир Коростильов

by Max

Про трагічну звістку з фронту повідомили у громаді.

Чемеровеччина понесла ще одну втрату: на війні загинув Володимир Коростильов. Про це повідомили в Чемеровецькій селищній раді.

«Знову трагічна звістка з фронту… Небесне військо поповнилося ще одним нашим Героєм… 18 лютого в бою за Україну, її свободу та незалежність, будучи вірним військовій присязі, мужньо виконуючи почесний обов’язок перед своїм народом та державою, загинув наш земляк, чемерівчанин Володимир Васильович Коростильов, 1983 року народження. Щирі та глибокі співчуття сім’ї, родині та друзям загиблого», – написали на сторінці селищної ради у фейсбуці.

Додають, що церемонія поховання Володимира Коростильова відбудеться найближчими днями на Ярмолинеччині, про що громаду повідомлятимуть додатково.

Нагадаємо, 18 лютого під час виконання бойового завдання загинув мешканець села Новоселиця Полонської громади Олег Грама.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.