Головна Політика 21-е засідання «Рамштайну» відбудеться 26 квітня

21-е засідання «Рамштайну» відбудеться 26 квітня

by Max

26 квітня у віртуальному форматі пройде чергова, 21-а зустріч високопоставлених представників оборонних відомств Контактної групи з питань оборони України (формат «Рамштайн»).

Напередодні президент Володимир Зеленський заявив, що на зустрічі йтиметься, «зокрема, про те, як якнайшвидше подолати складнощі й проблеми, які накопичились за пів року, коли ми чекали рішень про американську підтримку».

«Політично ми вже спрацювали заради підтримки. Тепер треба, щоб спрацювали й щодо наповнення пакетів потрібною зброєю, і щодо логістики», – сказав він у вечірньому зверненні.

Група у форматі «Рамштайн» збирається на тлі критичної нестачі в Україні боєприпасів і просування російських військ на сході, а також на тлі розблокування американської допомоги для України й очікуваних через це «швидких змін» на фронті.

Попереднє, 20-те засідання Контактної групи з питань оборони України відбулося 19 березня в Німеччині. На ньому головував особисто міністр оборони США Ллойд Остін.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.