Головна Новини На Кам’янеччині працюватиме патрульна поліція: як стати патрульним

На Кам’янеччині працюватиме патрульна поліція: як стати патрульним

by Max

Триває набір поліцейських у новостворені підрозділи.

У громадах Кам’янець-Подільського району вперше працюватиме патрульна поліція і в охочих запрошують долучитися до їхньої команди. До новостворених підрозділів кличуть місцевих мешканців, готових дбати про публічну безпеку та порядок.

Про умови роботи повідомляють у секторі комунікації Нацполіції області. Зокрема, пропонують зарплату від 18 600 до 25 100 гривень залежно від регіону, плюс обіцяють до 10 тисяч гривень на час воєнного стану. Надається щорічна оплачувана відпустка від 30 днів, плюс компенсація 75% санаторно-курортного лікування та відпочинку; безоплатне обслуговування у закладах охорони здоров’я МВС; можливість навчатись у вищих навчальних закладах системи МВС за державним замовленням та інше.

Обов’язки майбутніх патрульних: оперативне реагування на правопорушення, підтримка порядку на своїй ділянці, забезпечення безпеки дорожнього руху та протидія злочинності.

Також Патрульна поліція вперше з’явиться і в громадах Білоцерківського, Хмільницького та Дубенського районів.

Щоб приєднатися до команди потрібно заповнити анкету за посиланням. Більше дізнатися про набір тут.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.