Головна Політика МВС повідомляє: у придатних укриттях вміщається лише 43% населення

МВС повідомляє: у придатних укриттях вміщається лише 43% населення

by Max

Лише 77% з усіх укриттів в Україні придатні до використання, а відповідні бомбосховища здатні вмістити лише 43% населення країни, зазначив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в ефірі телемарафону.

За словами чиновника, у ситуації зі сховищами цифри «справді невтішні».

«Лише 77%, а у цифровому еквіваленті це 47 тисяч об’єктів укриття, які готові до прийняття громадян та виконання своїх функцій. 23% відповідно абсолютно не готові до цього», – зазначив очільник МВС.

Клименко заявив, що лише 43% населення України може сховатися в даних придатних для перебування людей під час повітряної тривоги укриттях.

Також він зазначив, що комісія з перевірки бомбосховищ проводила роботу з 1 по 10 червня. Крім того, Нацполіцією, ДСНС та МВС було підготовлено реєстр усіх укриттів разом із фото, відео, а також із зазначенням відповідальних осіб.

Клименко розповів, що на засіданні Ради національної безпеки та оборони внесли пропозиції розробити зміни до Кримінального кодексу щодо посилення відповідальності за неналежне утримання об’єктів укриття, а також до Кодексу про адміністративні правопорушення щодо збільшення штрафів.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.