Головна Новини Рідкісний лісовий кіт потрапив у фотопастку на Хмельниччині (відео)

Рідкісний лісовий кіт потрапив у фотопастку на Хмельниччині (відео)

by Max

Загалом, під час зимового обліку тварин на Хмельниччині зафіксували 16 лісових котів.

Рідкісного лісового кота зафіксували лісівники за допомогою фотопастки на Хмельниччині. Як повідомляють в пресслужбі Подільського лісового офісу, цей вид занесено до Червоної книги України та червоного списку Міжнародного союзу охорони природи.

За словами лісівників, кт лісовий – подібний до свійського, але відрізняється дещо більшими розмірами, міцними лапами і пухнастим хвостом із чорним кінчиком. Очі має блакитні або сірі.

«Ці тварини потаємні і лякливі. Вони мають свою територію, яку помічають запахом і захищають від чужинців. Густе хутро кота, що змінює колір залежно від пори року, дозволяє йому майстерно маскуватися в лісовій гущавині. А за найменшої небезпеки хижаки змінюють місце проживання та, зазвичай, ведуть усамітнений спосіб життя», – розповідають лісівники.

Полюють коти за дві години до заходу сонця й за дві – перед світанком. Основу раціону складають дрібні гризуни, птахи, комахи, змії, а у прибережних мешканців – риба. Лісовий кіт має дуже чутливий слух. Це допомагає йому чути здобич на великій відстані.

Розміри кота лісового перевищують розміри домашніх котів. Довжина тіла – до 90 сантиметрів. Вага самиць у середньому 3,5 кілограма, а самців – 5 кілограмів.

У Подільському лісовому офісі також додають, що за результатами зимового обліку тварин на Хмельниччині зафіксували 16 лісових котів.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

До теми: Щоб врятувати «Джавеліну» лісівники призупинили заготівлю дров у лісі на Славутчині

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.