Головна Політика МВФ розгляне програму розширеного фінансування для України 31 березня 

МВФ розгляне програму розширеного фінансування для України 31 березня 

by Max

Рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) 31 березня розгляне запит України на відкриття нової чотирирічної програми розширеного фінансування EFF.

Згідно з порядком денним, опублікованим на сайті Фонду в середу, цьому також передуватиме підбиття підсумків відкритої в грудні Моніторингової програми для України із залученням ради директорів.

21 березня Міжнародний валютний фонд і українська влада на рівні штату домовилися про нову угоду, яка передбачає 15,6 мільяра доларів розширеної фінансової допомоги (EFF). Угода щодо «набору макроекономічних і фінансових політик» діятиме чотири роки. Схвалити її має Виконавча рада МВФ.

Читайте також: ЄС надав Україні 1,5 мільярда євро макрофінансової допомоги – Шмигаль

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що програма допоможе Україні «профінансувати всі критичні видатки, зберегти макрофінансову стабільність та посилити взаємодію з іншими міжнародними партнерами».

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.