Головна Новини Комендантська година на Хмельниччині у великодню ніч буде коротшою

Комендантська година на Хмельниччині у великодню ніч буде коротшою

by Max

Вона закінчуватиметься о третій ночі.

Цієї неділі, 16 квітня, християни святкуватимуть Воскресіння Христове. З цієї нагоди на Хмельниччині вирішили скоротити тривалість комендантської години. У великодню ніч вона триватиме до третьої години, в решту днів — без змін. Про це свідчить наказ першого заступника начальника обласної військової адміністрації Сергія Тюріна.

Згідно з документом, 16 квітня комендантська година триватиме з 00:00 до 03:00 ночі. В решту днів вона триватиме як завжди: з 00:00 години до 5:00 ранку.

«Рекомендуємо усім утриматися від масових скупчень. Не нехтуйте своєю безпекою. У ці святкові дні будемо молитися за якнайшвидшу перемогу», — зазначили у пресслужбі Хмельницької ОВА.

Нагадаємо, 9 квітня Великдень святкували християни західного обряду. Щоправда, тривалість комендантської години тоді не зазнала змін.

До теми: На Хмельниччині знову змінили час продажу алкоголю

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.