Головна Life style Інгредієнт, що змінить на краще смак і колір гречаної каші

Інгредієнт, що змінить на краще смак і колір гречаної каші

by Max

Гречка вже давно займає перші сходинки у рейтингу корисних і смачних круп. Якщо кільком господиням дати гречку і воду, вони приготують різні на смак каші: і розсипчасту, і “розмазню”, і навіть кольором вони відрізнятимуться. Та коли при варінні додати в кашу один секретний інгредієнт, каша набуває темно-малинового кольору.

Подробиці

Щоб приготувати таку нестандартну кашу, потрібно дотримуватися таких пропорцій: гречки — 1 склянка, води — 2 склянки, солі — 0,5 ч. л., соди — 0,5 ч. л.

В каструлі закип’ятити воду. Додати до неї сіль і соду. Всипати промиту крупу. Довести до кипіння. Варити 10-15 хв на малому вогні. Після того замотати в рушничок на 0,5 год, хай дійде.

Відкривши кришку каструлі, ви будете приємно вражені: вийшла темно-малинова розсипчаста каша, яка смакує і з підливою, і з молоком. Таку молочну кашу люблять діти, адже молоко стає рожевого кольору!

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.