Головна Новини Хотів, щоб ворог пішов з нашої землі: у Хмельницькому попрощалися з Юрієм Іванишиним

Хотів, щоб ворог пішов з нашої землі: у Хмельницькому попрощалися з Юрієм Іванишиним

by Max

Герою з назавжди залишиться 41 рік.

Сьогодні, 18 квітня, хмельничани провели в останній шлях 41-річного солдата Юрія Іванишина. Його серце зупинилося на Херсонщині. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Місто».

Як розповів побратим полеглого «Куля», Юрієм Іванишиним вони пішли до війська добровольцями 25 лютого, на другий день масштабної війни. Тоді вони познайомилися й перші пів року разом захищали Україну від окупантів.

«Він був чуйним, відповідальним. Завжди виконував свої обов’язки та добре ставився до товаришів. Хотів, щоб ворог пішов з нашої землі. В мене про нього залишися лише гарна думка. Дуже шкода, що він від нас пішов», — зазначив «Куля».

Юрій Іванишин помер 13 квітня. Його серце зупинилося у Херсонській області. Героя поховали у Хмельницькому, на кладовищі в мікрорайоні Ракове.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читайте також: Загинув на Великдень: не стало воїна з Війтівців Івана Білого

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.