Головна Новини Чорноострівська громада провела в останню дорогу захисника Михайла Гавру

Чорноострівська громада провела в останню дорогу захисника Михайла Гавру

by Max

Герою назавжди залишиться 42…

Вчора, 26 квітня, у селі Грузевиця відбулося прощання з полеглим воїном Михайлом Гаврою. Він загинув 20 квітня поблизу населеного пункту Старомайорське Донецької області, повідомили у Чорноострівській територіальній громаді.

Михайло Гавра народився 4 листопада 1981 року в селі Дубовий Гай, що на Шепетівщині. Після закінчення місцевої школи вступив у Полонське професійне технічне училище №35, де здобув фах муляра-штукатура. Згодом пішов працювати на залізобетонний комбінат.

«Стежинка долі привела Михайла Ярославовича у село Грузевицю, де він зустрів свою майбутню дружину Галину, у якої на той час була донечка Люба. Наш Герой став для неї справжнім, люблячим батьком. Згодом в молодого подружжя народилося ще двоє дітей – син Ігор та донечка Юля. Щоб забезпечувати сім’ю, Михайлу Ярославовичу довелося змінити спеціальність, він почав працювати вантажником в одному з магазинів міста Хмельницького», – розповідають у Чорноострівській громаді.

Михайло Гавра вступив до лав ЗСУ з перших днів повномасштабного вторгнення. Спочатку проходив службу в містечку Острог, що на Рівненщині. Потім із побратимами вирушив на Донеччину. Там 20 квітня цього року виконав своє останнє бойове завдання… Серце воїна припинило битись через поранення, отримані внаслідок обстрілу ворожими дронами. Йому назавжди залишиться 42….

У захисника лишилась дружина та троє дітей… Фото: Чорноострівська ОТГ

Читайте також: У Війтовецькій громаді відкрили меморіальну дошку на честь Героя

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.