Головна Новини За ухилення від мобілізації – на чотири роки за ґрати: вирок суду на Кам’янеччині

За ухилення від мобілізації – на чотири роки за ґрати: вирок суду на Кам’янеччині

by Max

Чоловіка взяли під варту у залі суду.

На Кам’янеччині суд визнав винним 48-річного чоловіка в ухиленні від призову на військову службу. Як повідомили у пресслужбі обласної прокуратури, його засудили до чотирьох років позбавлення волі та взяли під варту у залі суду.

«Чоловік отримав повістку у липні 2022 року. Він пройшов військово-лікарську комісію, за висновком якої був придатний до військової служби. Проте до центру комплектування на вказану дату так і не з’явився, вирішивши знехтувати своїм обов’язком», – йдеться у повідомленні.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Нагадаємо, нещодавно хмельницькі правоохоронці затримали провідника потяга, якого підозрюють у створенні каналу незаконного переправлення військовозобов’язаних в обхід прикордонного контролю. Для цього провідник обладнав у вентиляційній шахті свого купе спеціальну схованку. Там й ховав своїх клієнтів.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.