Головна Новини Графік погодинних відключень електрики на Хмельниччині на наступний тиждень

Графік погодинних відключень електрики на Хмельниччині на наступний тиждень

by Max

Їх будуть застосовувати за умови, якщо область перевищить дозволену величину потужності.

 Сьогодні, 19 травня, ліміт для Хмельницької області відсутній, тобто погодинних відключень не повинно бути. Принаймні, про це повідомляють у «Хмельницькобленерго». А ось із понеділка, 20 травня…

«Якщо з понеділка НЕК «Укренерго» буде встановлювати дозволену величину потужності, то погодинні відключення в області відбуватимуться за графіком, – повідомили в «Хмельницькобленерго». – Питання ощадливого споживання електричної енергії залишається актуальним. Будь ласка, не вмикайте одночасно декілька приладів, наприклад пральну машинку та праску, бойлер та електричну духовку, пилосос та електричний чайник. Використовуйте техніку почергово, за можливості, перенесіть використання на нічні або денні години».

Графік відключення світла на наступний тиждень у Хмельнциький області. Джерело: Хмельницькобленерго

Графік відключення світла на наступний тиждень у Хмельнциький області. Джерело: Хмельницькобленерго

Дізнатися чергу відключень можна на сайті «Хмельницькобленерго» або у чат-ботах iEnergo (Viber, Telegram).

Тож, якщо потреба в застосуванні графіків погодинних відключень виникне, тобто Хмельницька область споживатиме більше дозволеної величини потужності, то відключення відбуватимуться згідно з графіком.

Читайте також: Де в Хмельницькому не буде газу кілька днів

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.