Головна Новини Виправдовувала окупацію України: у Славуті судили колаборантку

Виправдовувала окупацію України: у Славуті судили колаборантку

by Max

Вона поширювала антиукраїнську пропаганду в забороненій соціальній мережі.

Славутський міськрайонний суд визнав місцеву жительку винною у колабораційній діяльності. За публічне заперечення збройної агресії проти України та схвалювання окупантів, їй заборонили обіймати певні посади. Про це свідчить вирок органу правосуддя від 25 квітня цього року.

Згідно з ним, жінка на своїй сторінці у забороненій соцмережі «Однокласники» поширювала чужі дописи. Вони містили заклики підтримувати дії загарбників і не визнавати тимчасово окуповані території частиною України. Зокрема, поширила відео мешканців так званої «днр/лнр». Це запис виправдовував росіян, які обстрілюють Київ. Мовляв, «хай він відчує те, що відчували люди Донбасу».

Також обвинувачена протягом жовтня-листопада минулого року поширила низку дописів, якими возвеличувала російських окупантів та бажала їм здоров’я. Наприклад, розмістила цинічну картинку з рашистами, які воюють проти України, з написом «хай Бог охороняє тих, хто ризикує життям заради миру на землі» й побажанням, щоб вони повернулися додому живими.

Крім того, вона неодноразово схвалювала дії країни-агресора, її диктатора путіна та окупацію частини України. Зокрема, поширила допис, що «у склад росії можна входити, не цікавлячись думкою НАТО».

Обвинувачена уклала з прокуратурою угоду про визнання своєї винуватості з обумовленим їй покаранням. Тож Славутський міськрайонний суд визнав її винною у публічному заперечені збройної агресії проти України та схваленні дій окупантів, тобто за частиною 1 статті 111-1 Кримінального кодексу.

Таким чином жительці Славути заборонили протягом десяти років обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування. Також вона має компенсувати державі понад півтори тисячі гривень за проведення експертиз.

Читайте також: Як священники московського патріархату допомагають росіянам воювати з Україною

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.