Головна Новини «Війна ще не закінчилася»: в центрі Хмельницького розповідають про злочини росії проти журналістів

«Війна ще не закінчилася»: в центрі Хмельницького розповідають про злочини росії проти журналістів

by Max
«Війна ще не закінчилася»: в центрі Хмельницького розповідають про злочини росії проти журналістів

На стендах зібрано історії та світлини медійників, які загинули, були поранені або опинилися у полоні.

Вчора, 11 серпня, у Хмельницькому відкрили експозицію просто неба під назвою «The War Is Not Over Yet». На стендах вуличної виставки – історії та світлини журналістів, операторів, фотографів та фіксерів (люди, які сьогодні допомагають іноземним журналістам в Україні висвітлювати війну – прим. автора). Це історії людей, які загинули, були поранені або опинилися у полоні з 24 лютого 2022 року.

Як зазначають організатори виставки, станом на 11 серпня цього року в Україні було вбито 66 медійників. Десять з них загинули під час виконання професійних обов’язків: чотири були українцями, шестеро – іноземцями, які приїхали висвітлювати російсько-українську війну. Журналісти регулярно потрапляють під російські обстріли, їх атакують з безпілотників, крім того росіяни неодноразово викрадали та катували медійників.

«Ця виставка – вияв солідарності з медійниками, які борються за правду, ризикуючи власним життям», – зазначають організатори.

Експозиція вже більше року мандрує українськими містами. У Хмельницькому вона буде знаходитися до 12 вересня на майдані біля кінотеатру Шевченка.

Читайте також: На війні загинули двоє воїнів з Хмельниччини

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.