Головна Новини Відновлюються фізично та психологічно: як у Хмельницькому проходять реабілітацію поранені захисники

Відновлюються фізично та психологічно: як у Хмельницькому проходять реабілітацію поранені захисники

by Max

У реабілітаційному центрі на базі поліклініки МВС допомагають відновитися пораненим поліцейським, прикордонникам, нацгвардійцям та військовим.

Реабілітаційний центр на базі поліклініки Міністерства внутрішніх справ у Хмельницькому працює з 2018 року. Відтоді послуги з реабілітації там надали близько тисячі осіб. Про це інформують в секторі комунікації Нацполіції Хмельницької області.

У центрі розповідають, що з початком повномасштабного російського вторгнення в Україну навантаження на реабілітологів значно зросло, адже в тут працюють не тільки з пораненими поліцейськими, прикордонниками та нацгвардійцями, а й з військовими. Проте зауважують – від початку відкриття центру зросли його функціональні можливості — покращилось матеріальне забезпечення, з’явилось багато найсучасніших реабілітаційних тренажерів.

З початку створення центру зросли його функціональні можливості. Фото: з Фейсбук-сторінки поліції Хмельницької області

«Зараз у Хмельницькому разом з іншими бійцями проходить реабілітацію нацгвардієць з Дніпра Андрій Горбунов. У центрі його готують до протезування руки», – йдеться у дописі правоохоронців.

За словами Андрія, тут гарне оснащення, тренажери, з пораненими працюють професіонали. Все на найвищому рівні. І це чоловіку допомагає, заспокоює і дає віру, що все буде добре.

«Реабілітація складається з кількох періодів: гострого, післягострого та довготривалого, — каже Андрій Кіх, полковник медичної служби, начальник військово-медичного клінічного лікувально-реабілітаційного центру ЗСУ. — А загальне завдання реабілітації — максимальне відновлення функціональних можливостей захисників. Крім того, фізична реабілітація завжди проводиться у супроводі психологів».

До слова, у поліції зазначають, що лише в медустановах системи МВС з початку повномасштабного вторгнення вже пройшли реабілітацію понад чотири з половиною тисячі українських захисників.

Читайте також: Втрати ворога на ранок 29 березня

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.