Головна Новини Віддали родичам комунальну землю: на Хмельниччині ексочільників сільради підозрюють у підробці документів

Віддали родичам комунальну землю: на Хмельниччині ексочільників сільради підозрюють у підробці документів

by Max

Вартість ділянок сягає понад 460 тисяч гривень.

Правоохоронці оголосили підозру колишнім голові та секретарю однієї зі сільських рад тодішнього Старокостянтинівського району. Підробляючи документи, вони передавали своїм родичам у приватну власність комунальну землю. Загалом — майже 24 гектари.

За інформацією Хмельницької обласної прокуратури, у 2020 році підозрювані підробили рішення сесій сільської ради. Як наслідок, їхні родичі набули у приватну власність земельні ділянки загальною площею 24 гектари. Такими діями територіальній громаді завдано шкоди на понад 460 тисяч гривень.

Експосадовцям оголосили підозру за двома статями Кримінального кодексу України: частиною 2 статті 364 і частиною 2 статті 366. Йдеться про зловживання службовим становищем і службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки.

Максимальне покарання, яке їм може загрожувати — до шести років в’язниці з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю протягом трьох років, зі штрафом від 8 тисяч 500 до 17 тисяч гривень.

«Наразі земельні ділянки арештовано. В рамках кримінального провадження готуються цивільні позови про стягнення вказаних збитків», — зазначили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

Читайте також: У Хмельницькому організатор схеми виїзду чоловіків за кордон заплатить менший за хабар штраф

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.