Головна Політика Велика Британія оголосила про нові санкції проти Росії

Велика Британія оголосила про нові санкції проти Росії

by Max

Велика Британія оголосила про нові санкції щодо Росії, спрямовані проти передових військових технологій і чинних «джерел доходів» Москви. Про це повідомляє сайт британського уряду.

Санкції запроваджені щодо 86 російських громадян та юридичних осіб. Серед них компанії, пов’язані з викраденням українського зерна, розробкою військових технологій, постачанням російських енергоносіїв, а також банки.

Обмежувальні заходи запроваджені проти 24 росіян та компаній, повʼязаних із транспортними послугами. До списку включені Pawell Shipping Co та Державна зернова корпорація, яких британська влада звинувачує у «систематичному розкраданні українського зерна». Під санкції потрапили і шість російських судноплавних компаній, повʼязаних із «Совкомфлотом».

До списку санкцій Лондона включені девʼять організацій, повʼязаних із «Росатомом», які виробляють матеріали та технології, в тому числі лазери, і безпосередньо фінансуються державою. Також санкції розширені щодо енергетичного, металургійного, оборонного та фінансового секторів.

У британському уряді заявили, що активи Росії залишаться замороженими доти, доки Москва не погодиться заплатити за збитки, завдані нею Україні.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.