Головна Life style У столиці Латвії запровадили туристичний податок

У столиці Латвії запровадили туристичний податок

by Max

У Ризі з 1 січня 2023 року запровадили туристичний податок. Тепер усі готелі платитимуть 1 євро за ніч з кожного туриста віком від 18 років, передає KURAZH із посиланням на Delfi.lv.

Зазначається, що всі об’єкти розміщення туристів мають сплачувати збір у розмірі 1 євро за ніч перебування гостя, але не більше 10 євро, якщо турист залишиться в місті довше.

Такий податок влада Риги планувала запровадити ще з 2021 року, але через різке скорочення турпотоку в період пандемії COVID-19 рішення було відкладено. Доходи від турзбору планується використовувати для «реалізації проектів, що підтримують туризм або розвиток турінфраструктури, та сприяють міжнародній впізнаваності Риги».

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.