Головна Політика У Римі відбудеться Конференція з відновлення України – Шмигаль

У Римі відбудеться Конференція з відновлення України – Шмигаль

by Max

Українська делегація на чолі з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем прибула до Італії, де сьогодні відбудеться конференція з відбудови. Про це голова уряду заявив у своєму телеграмі 26 квітня.

«Прибули до Риму для участі в Конференції з відновлення України. Обговоримо нагальні питання з Президентом, Прем’єр-міністром і Міністром оборони Італії, а також із головами палат італійського Парламенту», – заявив Шмигаль.

Він додав, що планує підписати низку двосторонніх документів, які сприятимуть відновленню України, під час Конференції.

Читайте також: Кабмін обрав шість населених пунктів для відновлення «за новими принципами»

«Разом із партнерами формуємо міцну та непохитну підтримку України у світі та залучаємо іноземний бізнес до відбудови нашої країни», – зазначив прем’єр-міністр.

Напередодні Міністерство закордонних справ Італії анонсувало Конференцію з відновлення України як захід за участі представників бізнесу та міжнародних фінансових установ. Поміж іншого, участь у ньому беруть голова МЗС України Дмитро Кулеба та міністерка економіки Юлія Свириденко.

Очікується, що на зустрічі представники українського уряду повідомлять про потреби для відновлення України.

Глава італійського МЗС Антоніо Таяні заявив 11 квітня, що Італія наприкінці місяця представить план реконструкції України.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.