Головна Новини Як влітку працюватимуть дитячі садочки в Хмельницькому

Як влітку працюватимуть дитячі садочки в Хмельницькому

by Max

У липні та серпні кількість працюючих закладів дошкільної освіти буде меншою.

Невдовзі літо, а відтак у дитячих садочках Хмельницького відбуватиметься оздоровлення дітей. «Садочки працюватимуть, щоб забезпечити неперервний процес оздоровлення для наших дітей. Але, зверніть увагу, в цей період у роботі ЗДО будуть деякі зміни», – повідомили в департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради.

У червні в місті працюватимуть усі заклади дошкільної освіти. А ось у наступні два місяці – їх кількість буде меншою. В липні – працюватимуть 16 закладів, а в серпні – 14 закладів.

Які саме дитячі садочки працюватимуть, а які ні, в департаменті радять батькам за детальною інформацією звернутися до керівників закладів дошкільної освіти, до яких ходять діти.

Читайте також – Дитячий садок пошкоджено внаслідок обстрілу: у Ярмолинцях планують побудувати новий дошкільний заклад

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.