Головна Life style Наомі Кемпбелл взяла на зіркове весілля доньку та сина

Наомі Кемпбелл взяла на зіркове весілля доньку та сина

by Max

Супермодель Наомі Кемпбелл показала рідкісний знімок з двома дітьми. Сімейне фото зірка подіумів китайсько-ямайського походження опублікувала в Instagram, інформує KURAZH.

Напередодні Наомі з’явилася на зірковому весіллі засновника PrettyLittleThing Умара Камані та моделі Наді Адель в готелі Cap-Eden-Roc в Антібі, Франція. До знаменитості приєдналися двоє її дітей, яких вона не показує публіці.

Кемпбелл поділилася фотографіями з розкішної вечірки в Instagram і показала рідкісні знімки своїх двох спадкоємців. Зіркова мама тримала доньку та сина на руках.

Наомі прикрила їхні обличчя сердечками: червоне для доньки, яка одягла жовто-білу сукню з квітковим візерунком і тримала відповідний клатч, і блакитне для її сина, одягненого у костюм.

KURAZH.org/wp-content/uploads/2024/05/6.webp” alt=”6″ class=”wp-image-25808″/>

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.