Головна Новини У Нетішині влаштували благодійний забіг на підтримку української армії

У Нетішині влаштували благодійний забіг на підтримку української армії

by Max
У Нетішині влаштували благодійний забіг на підтримку української армії

Завдяки ініціативі вдалося зібрати понад 65 тисяч гривень.

У Нетішинській міській громаді відбувся благодійний забіг «Мале Полісся Running Trail». У ньому взяли участь бігуни з різних регіонів, аби зібрати кошти для Збройних сил України. Про це повідомляють у Хмельницькій обласній раді.

На старт вийшли 110 професійних спортсменів й аматорів з Хмельницької, Рівненської, Вінницької, Тернопільської та Київської областей. Також у забігові взяв участь громадянин Сполучених Штатів.

Учасники долали дві дистанції – 5 км та 10 км мальовничими лісами Національного природного парку «Мале Полісся». Змагалися в абсолютній першості та в різних вікових категоріях.

Благодійну акцію організувала Хмельницька атомна електростанція у межах марафону «Серцем з Україною». Завдяки змаганням вдалось зібрати понад 65 тисяч гривень на потреби української армії. Ці кошти спрямують для закупівлі необхідного захисникам обладнання.

Читайте також: У Нетішині впіймали крадія велосипедів

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.