Головна Новини У Нетішині відбулося прощання з 38-річним Сергієм Бондарчуком

У Нетішині відбулося прощання з 38-річним Сергієм Бондарчуком

by Max
У Нетішині відбулося прощання з 38-річним Сергієм Бондарчуком

Воїн загинув у Запорізькій області, захищаючи Україну від ворогів.

Сьогодні, 17 червня, у Нетішині проводжали в останню дорогу, стоячи на колінах і зі сльозами на очах, 38-річного Сергія Бондарчука.

Як повідомили виконавчому комітеті міської ради, чоловік був старшим кулеметником одного з відділень бригади спеціального призначення «АЗОВ». Його життя обірвалося 10 червня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області.

«На площі міста, де проходило прощання, зібралося багато нетішинців. Віддати честь і шану захиснику приїхали його побратими, товариші і друзі. У цей важкий час думки й серця нетішинців звернені до родини Сергія. Ми розділяємо пекучий біль близьких і рідних Героя», – зазначають у пресслужбі міської ради.

Додамо, також стало відомо, що на війні загинув Андрій Качановський з Білогірщини та Віктор Городницький з Хмельницького району.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.