Головна Новини Симчишин розповів про план підготовки до наступного опалювального сезону в Хмельницькому

Симчишин розповів про план підготовки до наступного опалювального сезону в Хмельницькому

by Max

Частина з цих планів вже втілюється.

У Хмельницькому опалювальний сезон 2023-2024 пройшов без суттєвих проблем. Попри намагання росії знищити українську енергетичну інфраструктуру, кількість пошкоджень теплових мереж у місті за рік скоротилася. Якщо у 2022 році їх було 62, то у 2023 році – 35. Про це звітує міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

«Через обстріли енергетичної інфраструктури підприємству доводилося здійснювати оперативний запуск в роботу більше 50 генераторів та 14 когенераційних установок, це дозволило уникнути суттєвих перерв в теплопостачанні. Зменшилася також кількість скарг споживачів: зі 125 скарг – у 2022 році до 97 скарг – у 2023. На виконання заходів із покращення надання послуг у 2023 році витратили 81 мільйона гривень з бюджету громади, а також близько 61 мільйонів гривень власних коштів підприємства», – зазначив очільник міста.

Крім того, у 2023 році підприємство «Хмельницьктеплокомуненерго» стало учасником програм міжнародної підтримки та гуманітарної допомоги USAID та МОМ. Ця співпраця продовжиться й у 2024 році. Також у план підготовки до нового опалювального сезону входить реконструкція 4 котелень, встановлення ще однієї когенераційної установки та енергоефективних насосів, заміна 5 кілометрів теплових мереж та низка інших заходів. Частина з цих планів вже втілюється.

Аби підготуватися до усіх викликів, додатково приділять увагу створенню запасів обладнання й матеріалів. Утім, зауважує Олександр Симчишин, наступний опалювальний сезон точно не буде легшим, аніж попередній.

Читайте також: На Хмельниччині у росіянки конфіскували успадковану землю

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.