Головна Новини На Хмельниччині у власність держави повернули землі поселення черняхівської культури

На Хмельниччині у власність держави повернули землі поселення черняхівської культури

by Max

Мова йде про 11 гектарів земель, які є пам’яткою археології.

На Хмельниччині за позовом обласної прокуратури у державну власність повернули землі історико-культурного призначення. Мова йде про поселення черняхівської культури II-V століття до нашої ери, яке розташоване на території Ямпільської селищної тергромади.

Землі є пам’яткою археології національного значення. Втім, зазначають у пресслужбі обласної прокуратури, орган виконавчої влади незаконно відніс цю земельну ділянку до земель сільськогосподарського призначення. А потім передав їх у комунальну власність тергромади.

Для того, щоб не допустити зорювання земель та знищення пам’ятки археології, Хмельницька обласна прокуратура подала до суду позов на повернення 11 гектарів земель. Позовні вимоги були задоволені, а землі історико-культурного призначення вартістю понад 160 мільйонів гривень, повернуто у держвласність.

Читайте також: На Хмельниччині через підрив запалу гранати постраждав чоловік

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.