Головна Новини У Хмельницькому помер дитячий хірург Андрій Кептя

У Хмельницькому помер дитячий хірург Андрій Кептя

by Max

Чоловік понад сорок років свого життя присвятив лікуванню дітей.

У Хмельницькому днями пішов з життя лікар, дитячий хірург Кептя Андрій Григорович. Наприкінці квітня йому мало б виповнитися 65 років, однак за кілька днів з ним назавжди попрощаються рідні.

Чоловік працював хірургом протягом 42 років. Спершу – в Хмельницькій обласній дитячій лікарні, а коли в 1985 році в місті відкрили міську дитячу лікарню, став оперувати дітей там. Працював медик до останнього, його смерть стала гіркою та неочікуваною втратою.

«Він багато допоміг діткам. Андрій – прекрасна людина. Завжди відгукувався, був уважним до хворих і до колег. Він дійсно був спеціалістом від бога. Але так сталося. Він трохи хворів, але всі ми хворіємо. Це було неочікувано», – зазначає колега Алла Корніюк.

Прощатимуться з медиком у Хмельницькому в неділю, 5 березня. Прощання пройде о 14:00 в траурному залі на вулиці Святослава Хороброго, 5а ( Толстого, 5а).

Читайте також: Вони рятували інших людей – у Хмельницькому попрощалися з Владиславом Двораком і Сергієм Севруком

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.